Kargo ve Teslimat

Kargo Ücreti
Neva Toptan'dan yaptığınız alışverişlerde kargo ücreti ödemezsiniz. Tüm siparişleriniz için kargo ücretsizdir.


Kargo Şirketi
Siparişleriniz kargo tercih durumunuza göre Aras Kargo ile gönderilecektir. Firmamızın Aras Kargo Cari Kodu: 1907748851142


Sipariş Teslim Süresi
Siparişinizin onayı alındıktan sonra verilen siparişler aynı gün işleme alınız. Teslimat adresinin  uzaklığına göre kargo şirketi 1-3 iş günü içerisinde siparişinizi size teslim eder. Kargoya teslim edilen siparişleriniz ortalama 1-3 gün içerisinde sizlere ulaşır. Belirtilen süreye hafta sonu ve resmi tatiller dahil değildir. Böyle durumlarda siparişleriniz, ilk iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.


Sipariş Takip
Siparişinizin kargoya verilmesinden teslim olana kadarki tüm aşamalarda size mesaj olarak bilgi verilmektedir. Ayrıca Neva Toptan resmi sitesi https://nevatoptan.net adresinden üyelik girişi yaptıktan sonra sipariş ve kargo takibini internet üzerinden bir tıkla yapabilir. Sipariş takibi sayfasında siparişinizin durumunu öğrenebilirsiniz. Aynı şekilde kargoya verilme süreci ve kargo takibi gibi bir çok işlemlerinizi buradan takip edebilirsiniz.

Ayrıca müşteri hizmetleri numaramızdan 0850 305 6382 arayarak sipariş durumunuzu öğrenebilirsiniz..


Kargo Gelmiş, Bana Ulaşmadı
Belirtilen adreste olmamanız durumunda siparişiniz en yakın Aras Kargo Şubesine teslim edilir ve kargo tarafından size bilgi notu bırakılır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almanız gerekmektedir. Aksi taktirde siparişiniz Neva Toptan'a iade edilir. 

Kargo Şubelerinden Kaynaklı Gecikmeler
Nadir de olsa  en sık yaşanan gecikme sorunları kargo  sevkiyat sebeplerinden olmaktadır. Bazen şubeye geç ulaşması yada yoğunluk ve hava koşullarından dolayı dağıtıma çıkamama gibi sorunlar yaşanabiliyor. Bu sorunların yaşanmaması için sipariş detayınızdan kargonuzun size ulaşana kadarki durumunu anlık olarak takip edebilir, kargo firması ile iletişime geçebilirsiniz.

Resmi ve Dini Tatillerde Sipariş Durumu
Dini Bayramlarda veya resmi  tatillerde verdiğiniz siparişler resmi tatil sonrası, mesai başlangıç süresinde hazırlanmaya başlanır. Bu durumdan dolayı acil olan siparişlerinizi tatil günlerinden hemen önce vermeniz gerektiğini ısrarla hatırlatırız.